MŁODZI AKTORZY Z KLASY 3A

20 marca 2019 r. uczniowie klasy 3A, którzy pod opieką swojej wychowawczyni przygotowali przedstawienie pt. "Pchła Szachrajka", zaprezentowali je uczniom klas drugich i trzecich. Na scenie w szkolnej auli młodzi aktorzy pokazali się z jak najlepszej strony. W roli Pchły Szachrajki wystąpiła Dorotka, pozostałe role odegrały jej koleżanki i koledzy. Świetnie zaprezentowały się Zazdrośnice (Matylda, Lena, Basia, Malwina, Viktoria oraz Hania). Swoją grą zachwycili także:  Sędzia (Czcibor Bartoszewicz), Szerszeń (Dorian), Żuk (Anastazja), Maszynista (Cyprian), Zawiadowca (Tomek), Cukiernik (drugi Tomek), Kelnerzy (dwaj Szymonowie) i Podróżniczki (Tosia i Lilla). Wszystkim scenom towarzyszyła narracja w wykonaniu Kacpra, Hani, Tomka i Malwiny.

Młodzi aktorzy zostali nagrodzeni wielkimi brawami.

Po południu, tego samego dnia, dzieci zaprezentowały przedstawienie swoim rodzinom.