JAK KLASY MŁODSZE ŚWIĘTOWAŁY PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

JAK UCZNIOWIE KLAS MŁODSZYCH ŚWIĘTOWALI PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Uczniowie klas młodszych 21 marca 2019 r. wzięli udział w obchodach Pierwszego Dnia Wiosny. Czekali na ten dzień z niecierpliwością, by móc wreszcie pożegnać zimę.Każda klasa zaangażowała się w pełni, aby zaprezentować się jak najlepiej, przygotowała wiosenne stroje i dekoracje. Dzieci przywitały wiosnę wesołym i niezwykle kolorowym korowodem, który maszerował po najbliższej okolicy. Podczas wspólnego marszu nie zabrakło okrzyków witających wiosnę, muzyki granej na niesionych przez uczniów instrumentach. Powitanie wiosny sprawiło dzieciom wiele radości - wreszcie będą mogli cieszyć się ciepłymi promieniami słońca i możliwością spędzania czasu na zabawach organizowanych na świeżym powietrzu.