WIOSNA, WIOSNA, WIOSNA - ACH TO TY!

21 marca 2019 r. przywitaliśmy nadchodzącą wiosnę. Po pierwszych 3 lekcjach społeczność naszej szkoły wzięła udział w podchodach wiosennych. Uczniowie wraz z wychowawcami musieli udać się na przydzielone stanowisko, gdzie po rozwiązaniu zagadki matematycznej otrzymywali następną kopertę z informacją o kolejnym punkcie i zagadce. Wygrywała zabawę ta drużyna, która jako pierwsza odebrała wszystkie koperty i rozwiązała zagadki. Młodzież naszej szkoły wpadła w szał, wszyscy ruszyli BIEGIEM, za wychowankami dostojnie poruszali się nauczyciele i ci uczniowie, których bieganie męczy. Zagadki matematyczne nie sprawiały większych kłopotów, chociaż nieraz padało 10 różnych odpowiedzi. Zwycięzcami 1 edycji wiosennych podchodów zostali uczniowie klasy 7a. Gratulacje!