DZIEŃ PEŁEN ATRAKCJI W VC

DZIEŃ PEŁEN ATRAKCJI W KLASIE 5C

5 grudnia 2019 r. był dla uczennic i uczniów  klasy Vc dniem pełnym atrakcji. Pierwsza z nich, to obejrzenie w kinie filmu „Ratujmy Florę”, opowiadającego o pięknej przyjaźni dziewczynki ze słoniem oraz ich wspólnej, obfitującej w przygody i wzruszenia, podróży do rezerwatu dla słoni.
Po seansie dzieci udały się do Muzeum Kupiectwa, gdzie obejrzały aktualną ekspozycję oraz, dzięki barwnym opowieściom przewodnika, zapoznały się z historią naszego miasta. W muzeum czekała na nas niespodzianka. Okazało się bowiem, że w jednej z sal  na piętrze znajdują się obrazy dziadka naszego nowego kolegi.
Cała wyprawa zakończyła się wizytą w Amaretto, podczas której, przy pysznych deserach lodowych, wszyscy mogli odetchnąć po pełnym atrakcji dniu.