ZWYCIĘSTWO NASZYCH ŁYŻWIARZY!

6 lutego 2020 r. na lodowisku świdnickiego OSiR-u odbyła się IV edycja Zimowej Olimpiady Sportu, w której tradycyjnie uczestniczyli zawodnicy naszej szkoły.

W ubiegłym roku zajęliśmy 3 lokatę i udaliśmy się na zawody z nadzieją na podtrzymanie dobrej passy. Przebieg zawodów, wysoki poziom i końcowa lokata zaskoczyła wszystkich tym bardziej, że byliśmy najmłodszą reprezentacją spośród 9 ekip. W naszej reprezentacji znaleźli się uczniowie klasy pierwszej, trzeciej, piątej oraz klasy ósmej. W ubiegłym roku z bardzo dobrej strony pokazali się bracia Grześ i Bartek Turkowie, natomiast w obecnej edycji do składu dołączyła najmłodsza uczestniczka olimpiady - siostra chłopców, która swoją sprawnością, postawą i umiejętnościami wzbudziła zachwyt wszystkich uczestników, znacznie przyczyniając się do końcowego sukcesu. Większość konkurencji nasza szkoła wygrywała z dużą przewagą, co dało nam pierwsze miejsce i okazały puchar.
W składzie zwycięskiego teamu znaleźli się: Lena Turek, Grzegorz Turek, Bartek Turek, Maja Tomikowska, Natalia Cibor, Lilianna Kozłowska, Kacper Karwowski.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za sportową postawę i godne reprezentowanie naszej szkoły!

https://mojaswidnica.pl/osemka-triumfuje-na-lodzie-foto/

autor tekstu i zdjęć - p. S. Gałka

Dodatkowe informacje