"DRZWI OTWARTE" JUŻ ZA NAMI

4 marca 2020 r. był w naszej szkole dniem wyjątkowym. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy bowiem na przybycie gości, których zaprosiliśmy do siebie, aby mieli okazję poznać bliżej naszą szkołę oraz szeroką ofertą edukacyjną.

Dzień Otwarty zawsze dostarcza wielu wrażeń, emocji, przeżyć. Tak było i tym razem. O godzinie 16.30 pani dyrektor Małgorzata Gryń - Chlebicka przywitała przybyłych gości. Spotkanie prowadzili uczniowie klasy 8A -  Daria Kwiecińska i Adam Belka. Dla gości przygotowano prezentację multimedialną promującą szkołę, przybliżającą bogatą bazę dydaktyczną naszej placówki. Dzieci z grupy „0B” zaśpiewały „Order Uśmiechu”, a uczennice z klasy 3B zaśpiewały piosenkę M. Jeżowskiej „Wszystkie dzieci nasze są” z elementami języka migowego. Podczas zwiedzania szkoły na dzieci czekało wiele atrakcji.

Efektowne doświadczenia chemiczne, ciekawe zabawy muzyczne, plastyczne, poznanie z językiem angielskim i niemieckim, gry edukacyjne, zabawy z komputerem to tylko nieliczne z wielu niespodzianek przygotowanych specjalnie dla nich. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością i twórczym działaniem. Czas upłynął miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały słodkie lizaki.

Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za przybycie, duże zainteresowanie pracą naszej szkoły, miłe spotkanie i wspólnie spędzony czas.

Więcej zdjęć można zobaczyć na naszym facebooku.

https://doba.pl/dsw/artykul/drzwi-otwarte-w-sp-nr-8-za-nami/29006/17

https://mojaswidnica.pl/mnostwo-atrakcji-na-dzien-otwarty-sp8/


autor tekstu - p. J. Janiak

autor zdjęć - p. I. Moneta, p. J. Janiak, p. S. Gołowkin

 

Dodatkowe informacje