PODZIĘKOWANIA DLA SŁUŻBY ZDROWIA OD TRZECIOKLASISTÓW

Nasi trzecioklasiści to mądre i odpowiedzialne dzieci. Doskonale wiedzą, dlaczego muszą teraz uczyć się w domu i nie mogą spotkać się z rówieśnikami.

Zdają sobie sprawę z tego, jak groźny dla zdrowia i życia jest koronawirus, i jak się przed nim uchronić. Są świadomi również tego, jak bardzo ważna i niezastąpiona w tym trudnym czasie jest praca lekarzy, pielęgniarek, ratowników  i innych pracowników medycznych, którzy mimo strachu przed zakażeniem i ogromnego zmęczenia trwają na swoich stanowiskach pracy i pomagają chorym.

Trzecioklasiści postanowili więc w dziecięcy sposób podziękować całej służbie zdrowia za ogromny trud i poświecenie w pracy z ludźmi chorującymi na COVID – 19. Napisali dla nich piękne podziękowania i wykonali plakaty, bo tylko tak mogą wyrazić swoją ogromną wdzięczność.

MATEUSZ K. 3A

ANIA 3A

MATEUSZ C. 3A

KAROL 3A

Mieszkańcy całej Polski składają podziękowanie wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, salowym, ratownikom i innym pracownikom medycznym za zaangażowanie i opiekę nad chorymi na COVID – 19.
Dawid 3B

Dziękuję wszystkim pracownikom służby zdrowia za opiekę nad pacjentami, którzy zachorowali na COVID – 19 oraz ciężką, codzienną pracę ponad siły. Dziękuję, że poświęcacie swoje zdrowie i życie, by nas ratować.
Mateusz 3B

Drogie Pielęgniarki, Lekarze, Ratownicy,
bardzo dziękuję za Waszą ciężką pracę i opiekę nad nami w trakcie pandemii COVID – 19. Jesteście dla nas wszystkich bohaterami. Ciężko pracujecie i narażacie Wasze życie i zdrowie. Kochamy Was! Jak dorosnę też będę lekarzem.
Weronika 3B

W imieniu klasy 3C Szkoły Podstawowej nr 8 w Świdnicy składam podziękowanie lekarzom, pielęgniarkom, pielęgniarzom za ich ciężką pracę, poświęcenie i narażenie własnego życia w czasie pandemii koronawirusa. Doceniamy Waszą odwagę i trud. Za niesioną pomocą jesteśmy Wam bardzo wdzięczni.
Iga 3C

Uczniowie klasy 3C ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Świdnicy składają serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom służby zdrowia za heroiczną pracę na rzecz ratowania życia i zdrowia ludzkiego w dobie pandemii koronawirusa. Jesteśmy Wam za to bardzo wdzięczni.
Szymon 3C

Aleksandra Cnota wraz z uczniami klasy III C Szkoły Podstawowej nr 8 w Świdnicy składają podziękowanie: lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom i technikom medycznym i wszystkim Wam na służbie za wspaniałą, rzetelną obsługę chorych, za ratowanie żyć ludzkich w czasie epidemii koronawirusa oraz za wszelką okazaną pomoc i troskę. „Jesteśmy z Wami - dziękujemy za Waszą ciężką pracę”.
Ola 3C

ALAN 3A