ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Kolejny rok szkolny za nami! Nietypowy, ponieważ przez kilka miesięcy uczniowie i nauczyciele pracowali zdalnie.

W dniu zakończenia roku szkolnego wychowawcy nie mogli pożegnać się z uczniami w tradycyjny sposób, bowiem ograniczenia związane z bezpieczeństwem nie pozwoliły na taką formę uroczystości. Dlatego też uczniowie odbierali świadectwa w wyznaczonych miejscach podzieleni na grupy. Nie było uścisków rąk, spotkań w klasach, apelu. Jedynie uczniowie najstarszych klas rozstawali się ze szkołą w auli, gdzie każdy ósmoklasista miał możliwość w tradycyjnej formie otrzymać świadectwo, spędzić kilka chwil z wychowawcą i dyrektorem szkoły. Wszyscy mamy nadzieję, że w taki sposób żegnaliśmy się po raz pierwszy i zarazem po raz ostatni. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

autor tekstu - p. A. Barańska

autor zdjęć - p. I. Moneta, p. A. Barańska