DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE 3A

30 września 2020 r. chłopcy z klasy 3A obchodzili swoje święto.

 W środę obchodziliśmy Dzień Chłopaka, który zaczęliśmy od tańców przy muzyce.  Wszystkie dziewczyny zatańczyły dla chłopaków, a oni bili nam brawo.  Na lekcji informatyki rysowałyśmy laurki. Potem wszyscy poszliśmy do sali i tam odbywały się różne konkurencje i zabawy. Było dużo śmiechu, szczególnie przy jedzeniu cytryny. Dzień ten spędziliśmy bardzo miło i radośnie. 


Zosia Panas 3A

Dzisiaj w szkole odbył się Dzień Chłopaka. Bawiliśmy się w różne zabawy m.in. milionerów, zabawę z cytryną oraz na tablicy multimedialnej. Na zajęciach komputerowych narysowaliśmy laurkę dla chłopców a na zajęciach z wychowania fizycznego wykonaliśmy dla chłopców występ taneczny pt: ,,Szalona krowa”. Pani przygotowała dla nas słodki poczęstunek (soczki i batoniki) i wręczyliśmy kolegom dyplomy oraz prezenty. Na dyplomach wszystkie dziewczynki napisały swoje imiona. To był dla nas bardzo miły dzień.

Klaudia Sękowska 3A

Dzisiaj było święto chłopaków. Pani Ania zorganizowała nam fajne zabawy i konkursy. Chłopacy grali w milionerów, gry pamięciowe i musieli też zjeść z uśmiechem cytrynę. Wszyscy dostaliśmy batony Twix i soczki. Dzięki kolegom nie było pracy domowej. Na koniec dziewczyny podpisywały się na dyplomach. Ten dzień był super i  świetnie się bawiłam. 

Maja Milewska 3A 


autor tekstu - uczennice 3a

autor zdjęć - p. A. Pazgan

Dodatkowe informacje