BAL KARNAWAŁOWY W KLASIE 1C

 16 lutego 2021 r. w klasie 1C odbył się bal karnawałowy, który wzbudził u pierwszaków wiele pozytywnych emocji. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Wśród uczestników balu trudno było rozpoznać uczniów. Rodzice zadbali o wspaniałe stroje i przebrania, które umożliwiały wcielania się w ulubione postaci z bajek. W czasie  trwania balu uczniowie chętnie brali udział w zabawach, m.in. w konkursie na taniec z balonem, taniec na gazecie czy zabawie z krzesełkami. Najwięcej emocji wzbudził wybór króla i królowej balu, odbyło się głosowanie, podczas którego wybrano zwycięską parę. Królową balu została Hania Kubryńska, a królem balu - Jaś Bojnowski. Ponadto dzieci wykazały się zdolnościami tanecznymi podczas zabawy przy muzyce dyskotekowej, którą dobrze znały, a często nawet wtórowały jej, głośno śpiewając. Nie mogło również zabraknąć zdjęć w karnawałowej fotobudce Uśmiech

Bal umożliwił uczniom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Więcej zdjęć można zobaczyć na naszym FB.


autor tekstu i zdjęć - p. J. Rzeczycka

 

Dodatkowe informacje