WIGILIA W KLASIE ID

To nasza pierwsza wspólna Wigilia, którą na pewno zapamiętamy.

Spotkanie to rozpoczęło się od przełamania opłatkiem i złożenia sobie życzeń. Następnie wszyscy zasiedli do stołu, na którym przygotowane były świąteczne pyszności. Wspólnie spędzony czas umilały nam kolędy słuchane i śpiewane przez dzieci. Szczególnie miłym akcentem tego spotkania była gra Zosi Miłkowskiej na keyboardzie, która wykonała kilka kolęd nagrodzonych wielkimi brawami kolegów i koleżanek. Ponadto na każde dziecko czekały też prezenty. Po tych niespodziankach dzieci miały jeszcze możliwość obejrzenia jasełek w wykonaniu klasy drugiej.
Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przygotowanie wigilijnych przysmaków, upominków oraz dekoracji.

WIGILIJNE SPOTKANIA W KLASACH MŁODSZYCH (2A, 2B, 2C)

We wtorek, 22 grudnia 2015 roku w klasach 2a, 2b i 2c zapanował świąteczny nastrój.

WIGILIA W KLASIE 2B

Najpierw obejrzeliśmy piękne przedstawienie jasełkowe przygotowane przez uczniów klasy 2c.
Potem odbyła się nasza klasowa wigilia. W udekorowanej świątecznie sali znalazła  się  ekologiczna choinka, a pod nią wspaniałe prezenty. Na stole pojawiły się świąteczne ciasta, zapłonęły świece.
Tradycyjnie zaczęliśmy od modlitwy i dzielenia się opłatkiem. Po pięknych i szczerych życzeniach wszyscy zasiedliśmy do wigilijnego stołu.

Więcej zdjęć można obejrzeć w GALERII w zakładce IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE.

Całej uroczystości towarzyszyły dźwięki kolęd i pastorałek, które śpiewaliśmy z radością.
To już nasza druga wspólna Wigilia, którą  na pewno zapamiętamy.
Dziękujemy rodzicom za przygotowanie dekoracji i poczęstunku.

WIGILIA W KLASIE 2A

22 grudnia 2015 roku w klasie IIa odbyła się wigilia klasowa. W tym roku dzieci z zaangażowaniem pomagały w przygotowywaniu wigilijnego stołu. Chętnie przystąpiły do pracy i bardzo dobrze sobie z tym zadaniem poradziły. Stół wyglądał elegancko i świątecznie.  Następnie wszyscy przełamali się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia, zasiedli do stołu, na którym stały przygotowane wigilijne specjały. Wspólnie śpiewali kolędy. Na każdego czekał świąteczny prezent. W dalszej części w auli szkolnej dzieci oglądały piękne jasełka przygotowane przez klasę II c, które wprowadziły wszystkich  w magię zimowych świąt.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy przygotowali wigilijne smakołyki i dekoracje oraz mamie, która  towarzyszyła nam w wigilijnym spotkaniu. Szkoda tylko, że nadal nie ma śniegu, na który wszyscy czekamy.

Więcej zdjęć można obejrzeć w GALERII w zakładce IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE.

WIGILIA W KLASIE 2C

Jak co roku w ostatni dzień nauki szkolnej przed świętami organizujemy uroczystą Klasową Wigilię. Pomagają nam nasi rodzice piekąc pyszne ciasta, przygotowując desery, smakołyki i strojąc stoły. My uroczyście ubrani podzielimy się opłatkiem, życząc sobie wzajemnie Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.

SZKOLNE JASEŁKA PT." ZIARENKO CZUŁOŚCI"

22 grudnia 2015 r. uczniowie klasy 2c przedstawili społeczności szkolnej jasełka pt. "Ziarenko czułości".

Dzieci zostały przygotowane przez panie: Ewę Malik i Agnieszkę Dembiczak. Na przedstawieniu gościliśmy licznie przybyłych gości: ks. Proboszcza Edwarda Szajdę, p. dyr. Małgorzatę Gryń - Chlebicką, p. v -ce dyr. Elżbietę Węgrzyn - Wąworek, rodziców, dziadków, uczniów naszej szkoły i nauczycieli oraz dzieci z Przedszkola "Wesoła Piątka". Przy śpiewie kolęd i słowach inscenizacji mogliśmy przeżyć pamiątkę narodzin Jezusa. Mottem sztuki było hasło, byśmy nie zatracili się w codziennym zabieganiu, byśmy umieli okazywać swoim bliskim choćby ziarenko czułości na co dzień.

Więcej zdjęć można obejrzeć w zakładce GALERIA - IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE.