UCZNIOWIE KLASY 2B PRZY WSPÓLNYM WIGILIJNYM STOLE

21 grudnia 2018 r. uczniowie klasy 2B spotkali się przy wspólnym wigilijnym stole. W udekorowanej świątecznie sali znalazła się przystrojona choinka z prezentami oraz długi stół nakryty białym obrusem, zastawiony łakociami przygotowanymi przez rodziców. Drugoklasiści spędzili piękne, wspólne chwile w wyjątkowej, świątecznej atmosferze, przy zapachu świerkowych gałązek i staropolskich kolędach. Łamiąc się opłatkiem, złożyli sobie świąteczne i noworoczne życzenia. Najserdeczniejsze życzenia złożyła również drugoklasistom pani dyrektor Małgorzata Gryń - Chlebicka.

Były to chwile pełne magii, uroku i dziecięcej radości.

Uczniowie klasy 2B wraz z wychowawczynią serdecznie dziękują wszystkim rodzicom, którzy przyczynili się do uświetnienia tego szczególnego dnia.

Więcej zdjęć można obejrzeć w GALERII w zakładce IMPREZY KLASOWE.

UCZNIOWIE KLAS 0A, 7C I 7D RAZEM NA WARSZTATACH ŚWIĄTECZNYCH

20 grudnia 2018 r. w czwartek odbyły się warsztaty świąteczne, w których wzięli udział uczniowie zaprzyjaźnionych klas: 0A, 7C i 7D. Dzieci z 0A ozdabiały pierniczki własnoręcznie przygotowanym lukrem i kolorowymi ozdobami. Każdy uczestnik zajęć miał do dyspozycji bombki i choinki styropianowe, kolorowe wstążki, cekiny oraz wiele innych barwnych akcesoriów zdobniczych.

Efektem pracy były oryginalne i niepowtarzalne ozdoby świąteczne, które będą zdobić domy uczniów  w okresie świąt Bożego Narodzenia.

Były to już drugie wspólne warsztaty siódmoklasistów i sześciolatków.

KOLĘDUJE TOBIE MOJE SERCE - JASEŁKA PRZYGOTOWANE PRZEZ UCZNIÓW KLASY 2A

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W ten świąteczny i wyjątkowy czas w auli szkolnej spotkały się dzieci z klas młodszych wraz z wychowawcami, aby obejrzeć jasełka przygotowane przez uczniów z klasy 2A. Na przedstawienie przybyli również dostojni goście: ks. Proboszcz Edward Szajda, p. dyr. Małgorzata Gryń – Chlebicka, p. v-ce dyr. Elżbieta Węgrzyn – Wąworek. Mali aktorzy przypomnieli nam historię narodzenia Jezusa, śpiewając pastorałki i kolędy oraz recytując pięknie teksty. Oprócz Świętej Rodziny wystąpili: staruszek, pastuszkowie, gwiazdki, aniołki, trzej królowie oraz…. diabełek. To była teatralna uczta. Słuchając aktorów, serce się radowało na nadchodzące święta.

Na zakończenie ks. Proboszcz, Pani Dyrektor i v-ce Dyrektor złożyli wszystkim zebranym życzenia świąteczne.

I my dołączamy się do życzeń.

Święta sprawią, że radości co niemiara wokół wszędzie,

życzymy Wam pomyślności, niech rok przyszły piękny będzie.