AKCJA "KARTKA DLA NAUCZYCIELA"

Z okazji zbliżającego się Dnia Komisji Edukacji Narodowej potocznie zwanego Dniem Nauczyciela Samorząd Uczniowski zorganizował akcję "Kartka dla Nauczyciela". Zadaniem klas było przygotowanie kartek dla nauczycieli, obsługi i pracowników szkoły. Powstało ponad 100 prac ! W wiele z nich włożono ogrom pracy, zaangażowania i pomysłowości! Wszystkich zachwyciła praca przygotowana przez klasę 6c, specjalnie dla księdza, w kształcie sutanny. W przeddzień Dnia Nauczyciela Samorząd Uczniowski obdarował wszystkich pracowników szkoły własnoręcznie przygotowanymi kartkami.

DARY JESIENI

Tegoroczna jesień nadciągnęła szybko. Za oknem często pada deszcz, jest buro i ponuro. Ale jesień ma też swoje smakowite strony. Dostarcza nam cudownych warzyw, owoców. Wykonujemy w domu przetwory, wyciskamy smakowite soki a czasem dla przyjemności skręcamy bukiety z jesiennych liści, szykujemy armię kasztanowych żołnierzy. Bo jesień ma dla nas wiele darów. Z tej okazji Samorząd uczniowski przygotował dla uczniów konkurs na kosz pełen Darów Jesieni!

25 IX został rozstrzygnięty konkurs pt. Dary Jesieni. Każda klasa musiała wykonać jeden koszyk zawierający liście, owoce i warzywa związane z jesienią. Wszystkie klasy wywiązały się z obowiązku i przygotowały niesamowite koszyki. Zostały nimi przystrojone korytarze naszej szkoły.
Olimpia Pijanowska, kl. 7b